• -

ŻYCZENIA UCZNIÓW KLASY 3A DLA RZECZPOSPOLITEJ Z OKAZJI JEJ ŚWIĘTA

Z okazji Twoich setnych urodzin życzę Ci wiecznego pokoju, dobrobytu, dobrych relacji z sąsiadami.

Igor

Kochana Polsko z okazji Twoich setnych urodzin życzę Ci, żeby nie było wojen.

Michał J.

Droga Ojczyzno

Życzę Ci wolności, niepodległości, pokoju, miłości oraz wspaniałych Polaków, którzy będą pamiętać o wszystkich świętach związanych z Tobą. Jak najwięcej  sukcesów i osiągnięć.

Kuba

Kochana Polsko życzę Ci, żeby nie wybuchła ani jedna wojna światowa. Żeby nie było przestępców. Żeby wszyscy ludzie żyli w zgodzie. Życzę Ci czystej ziemi.

Zosia S.

Z okazji stulecia niepodległości życzę mojej ojczyźnie: szczęścia, pokoju, niepodległości i dobrych planów.

Bartek

Życzę Polsce, żeby przez następne stulecia panował w Ojczyźnie pokój, nie było wojen, żeby ludzie mieli pracę i dobrze zarabiali. Życzę, żeby odzyskana niepodległość pozostała na zawsze.

Norbert

Ja życzę Polsce żeby nie było wojen, żeby wszyscy żyli w zgodzie, żeby miała zawsze silne granice i była niepodległym państwem.

Michał K.

Droga Ojczyzno!

Z okazji Twoich setnych urodzin odzyskania Niepodległości życzę Ci: kolejnych wielu lat wolnej Polski, bez wojen, wrogów i nienawiści, ludzi zjednoczonych w braterstwie, miłości i jedności.

Szymon

Kochana Polsko z okazji Twoich urodzin życzę Ci: żeby nie było wojen, żeby Polacy byli zdrowi, żeby wszyscy żyli w zgodzie, żebyś była szczęśliwa i żeby Polska spełniała marzenia.

Daniel

Kochana Ojczyzno!

Z okazji setnej rocznicy życzę Ci, żeby wszyscy Cię kochali, żeby każdy Polak był dumny, że jest Polakiem. Życzę Ci, żebyś miała więcej przyjaciół niż wrogów. Ojczyzno życzę Ci kolejnych rocznic.

Dumny Obywatel Kamil

Polsko z okazji setnych urodzin życzę Ci, abyś zawsze była wolna i niepodległa, abyś nie miała żadnych wrogów, aby zamieszkiwali Cię sami szczęśliwi Polacy.

Twój obywatel Kajetan

Kochana Polsko!

Z okazji 100 lat odzyskania niepodległości życzę Ci spokoju w narodzie. Żeby Twoja niepodległość trwała nieprzerwanie. Życzę Ci, żebyś nie miała żadnego wroga, by każdy obywatel Cię szanował, dbał o Twoje ziemie oraz godnie Cię reprezentował. Życzę Ci wielu przyjaciół, którzy Cię nie zawiodą. Bądź dla nas domem, w którym będziemy bezpieczni. Droga Polsko! Abyś zawsze była silna, potężna, wolna.

Karol

Ja życzę Polsce aby: była zawsze niepodległa, silna. Żeby Jej mieszkańcy byli szczęśliwi, bogaci i zdrowi. Żeby nie miała wrogów ani za dużo napadów.

Basia

Moja kochana Ojczyzno!

Jesteś moim domem i domem innych ludzi. Życzę Ci: żebyś była wolna, żeby inni ludzie Cię nie zaśmiecali, żeby nie było wojny.

Kocham Cię, Filip

Polsko

Z okazji Twoich setnych urodzin życzę Ci, aby kolejne sto lat upłynęło w pokoju, szczęściu, dobrobycie. Żeby Twoi mieszkańcy mieli jak najmniej trosk i problemów. Życzę Ci także, byś się rozwijała i była przyjazna dla swoich mieszkańców i sąsiadów.

Mateusz

Życzę Ci Polsko, żeby nigdy więcej nie było wojen, żeby dużo ludzi chciało żyć na Twojej ziemi, abyś miała mądrych, odpowiedzialnych, odważnych obywateli, którzy będą dbali o dobro kraju, żeby ludzie nie musieli wyjeżdżać do innych krajów w celach zarobkowych, żebyś była tak piękna jak teraz.

Dominika

Polsko!

Z okazji Twoich setnych urodzin życzymy Ci wytrwałości, niezależności, mądrych obywateli. Życzymy naszej Ojczyźnie, żeby była domem wszystkich Polaków. Dużo siły, abyśmy byli szczęśliwym krajem.

Życzy Daria z rodziną

Urodziny Polski!

  1. Żeby nie było wojen.
  2. Żebyśmy żyli w zgodzie.
  3. Żeby zawsze były silne granice.
  4. Żebyśmy już nigdy nie trafili pod władzę innych krajów.
  5. Żebyśmy już nigdy nie zniknęli z mapy.
  6. Żeby nam się dobrze żyło.
  7. Żeby Polska nie umarła.
  8. Żeby już nigdy nie musiała znosić wojen.
  9. Żebyśmy się opiekowali Polską.
  10. Żeby Polacy zawsze wygrywali.

Zosia F.


Archiwa