• -

SADZENIE „DRZEWA PAMIĘCI ”

Category : Aktualności

Mały Samorząd zorganizował akcję sadzenia „Drzewa Pamięci ”w ramach  realizacji Międzynarodowego Projektu „Piękna Nasza Polska Cała ” z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W dniu 8 listopada 2018 roku w ogrodzie szkolnym posadzone zostało „Drzewo Pamięci ”- symbol życia i wolności . W akcji sadzenia drzewka wzięli udział uczniowie klas młodszych , nauczyciele , pani woźna i pan dyrektor. Ponieważ pogoda nam sprzyjała, było słonecznie i ciepło , jak na tę porę roku , więc sadzenie drzewka poszło nam bardzo sprawnie . Posadziliśmy pięknego młodego buka , którego będziemy pielęgnować. Być może , że i on doczeka się kolejnej  rocznicy odzyskania   niepodległości  przez Polskę.

Dziękujemy anonimowemu sponsorowi, który podarował drzewko , ziemię oraz korę .

          Tekst i zdjęcia : Jadwiga Puto ( Opiekun Małego Samorządu )


Archiwa