• -

ANDRZEJKI Z PIRATAMI TRZECIOKLASISTÓW

Category : Aktualności

W czwartek 29 listopada 2018r. rodzice uczniów klas trzecich zorganizowali dla swoich dzieci Andrzejki z Piratami. W tym dniu sala balowa w Dworze Czeczów zamieniła się w piracki statek, którego kapitanami zostały mamy Kamila, Igora i Michała – przebrane za piratki – panie Anna Śliwiak, Magdalena Luty i Barbara Jońca z klasy IIIa, za organizację ze strony rodziców z klasy III b odpowiadały panie Monika Krzeczkowska i Ewelina Marczyk.

Była dobra muzyka, przy której wszyscy dobrze się bawili. Każdy głodny mógł uzupełnić swoje siły przy stoliku smakołyków, czego tam nie było: złote dukaty, pyszne ciasta i ciasteczka, pirackie banany, inne przekąski i napoje. Za przygotowanie słodkości dziękujemy paniom: Beacie Włodarczyk, Magdalenie Dudzie, Dorocie Badoń, Iwonie Blicharz, Annie Kowalskiej.

Wiele śmiechu dostarczały dzieciom przepowiednie, opłacało się stać w długiej kolejce, by dowiedzieć się od wróżki Anny co nas czeka w przyszłości.

Sporo radości przysporzyły konkurencje sprawnościowe jak: wyścigi wioślarzy i taniec na gazetach.

Atrakcją główną było rozbijanie piniaty, trzeba było przy tym użyć sporo siły.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Pamiętać i dziękować chcemy także tym rodzicom, którzy udekorowali salę zabaw, a po wszystkim posprzątali, są to: Dorota Badoń, Renata Nawara, Magdalena Duda, Bernadetta Kopeć, Marta Cichoń, Ewelina Marczyk, Paweł Majcher, Marek Kowalski.

W imieniu wychowawczyń klas trzecich – Marta Biernat

Zdjęcia: rodzice trzecioklasistów


Archiwa