• -

MIKOŁAJKOWY PREZENT

Category : Aktualności

10 grudnia klasa III b dostała wspaniały prezent od Mikołaja. Pojechaliśmy busem do kręgielni i wzięliśmy udział w grze ,którą nie wszyscy jeszcze znali, w pięknym Zajeździe Wielickim.

Tam po krótkiej instrukcji zasad gry, wpisaliśmy się na kolejne tory. Kule były bardzo ciężkie. Najcięższa ważyła 14 kg, ale dla nas były lżejsze 7 kilowe. To była wspaniała zabawa. Nauczyliśmy się dyscypliny i koncentracji oraz zasad gry opartej na uczciwej rywalizacji. Gra w kręgle rozwija wiele umiejętności związanych z osiągnięciem celu. W przerwie każdy coś przekąsił ,wypił owocowy soczek i kibicował grającym. Co to były za emocje. To wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu.

Na pewno tu wrócimy już niedługo.

                                                Uczniowie klasy IIIB  z wychowawcą

                                                Opracowała

                                               Katarzyna Kerep


Archiwa