• -

ŚWIĄTECZNE PIERNIKOWE WYPIEKI

Category : Aktualności

Dzisiaj 12.12.2018r. W Dworze Czeczów nasza klasa III B uczyła się robić świąteczne pierniki. Zabawom nie było końca. Wyrabianie ciasta, wałkowanie , wycinanie kształtów, później pieczenie i ozdabianie. Każdy wycinał inne wzory i inaczej ozdabiał swoje ciastko. Pojedyncze oryginalne pierniki oprócz tego , że pięknie wyglądały zawierały „ duszę”, nasze serca włożone w tę pracę. Zabraliśmy pierniki do domów. Będą leżakowały w pudełkach, a później ozdobią choinki lub niektórzy je zjedzą od razu.

Bardzo dziękujemy pani prowadzącej.

Teraz możemy uczyć wszystkich ,jak wypiekać takie pyszności.

                                                                                            Świąteczne uśmiechy

                                                                                              klasa  III b z wychowawcą

                                                                                                        Opracowała:

                                                                                                               Katarzyna Kerep


Archiwa