• -

AKCJA „SŁODKIE MIKOŁAJKI” W SP NR 124 W KRAKOWIE

Category : Aktualności

 W dniach 19.11 – 30.11 . 2018 roku Mały Samorząd zorganizował w naszej szkole akcję charytatywną „Słodkie Mikołajki ”. Akcja ta polegała na zbiórce słodyczy , którymi zostały obdarowane dzieci przebywające w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie i Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie. W naszej szkole zebraliśmy razem 31,6 kg słodyczy .Wspólnie z innymi szkołami udało się zebrać łącznie 143,7 kg słodyczy . Cudowne elfy wykonały z zebranych słodkości aż 222 podarunki , które zostały zawiezione dla małych pacjentów z krakowskich szpitali jako słodkie podarunki od Św. Mikołaja. Małym pacjentom życzymy przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i radości w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję .

Opiekun Małego Samorządu : Jadwiga Puto


Archiwa