• -

JASEŁKA KLAS TRZECICH DLA RODZICÓW

Category : Aktualności

Tradycyjnie już w grudniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci przedstawiły jasełka dla rodziców, rodzeństwa, babć i dziadków. Trzecioklasiści czuli wielką tremę, gdyż występ dla najbliższych jest zawsze najtrudniejszy. Każdy z występujących cieszył się, że będzie mama, tata, siostra lub brat, babcia i dziadek. Na przedstawienie przybyło wielu gości, cała sala balowa w Dworze Czeczów była wypełniona. Każdy z przybyłych oczekiwał z niecierpliwością na występ „swojego” aktora. Rodzice robili zdjęcia i kręcili filmy, byli dumni ze swoich pociech. Jasełka podobały się, czego wyrazem były częste brawa, a u niektórych łzy wzruszenia. Całość dość długiego przedstawienia przeplatana była śpiewem kolęd i pastorałek i tańcami aniołów i pastuszków. W pięknych strojach przygotowanych przez rodziców dzieci prezentowały się znakomicie i odegrały swoje role profesjonalnie.

Spotkanie zakończyło się kiermaszem świątecznym, na którym rodzice kupili stroiki bożonarodzeniowe wykonane przez trzecioklasistów na warsztatach florystycznych.

Zdjęcia i tekst: Marta Biernat


Archiwa