• -

CENTRUM NAUKI I ZABAWY KLOCKAMI LEGO – PREZENT OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Category : Aktualności

Uczniowie klasy III a otrzymali od św. Mikołaja bilet wstępu do KLOCKOLANDU, który znajduje się przy ul. Mikołajskiej 13. Udali się tam 17 grudnia. Po dotarciu na miejsce dzieci przeniosły się do magicznej krainy św. Mikołaja. Zobaczyły jak elfy tworzą zabawki dla dzieci z całego świata. Zbudowały własne ozdoby choinkowe, którymi przystroiły 3 metrową choinkę z klocków Lego! Trzecioklasiści w grupach trzyosobowych zbudowali roboty świąteczne. Całość zwieńczyła zabawa w kreatywnej strefie edukacyjno-rozrywkowej świętego Mikołaja, gdzie odebraliśmy dyplomy grzecznego dziecka od klockowego skrzata oraz udekorowane przez roboty bombki choinkowe. To był miły dzień !!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat


Archiwa