• -

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W BIEŻANOWIE”

Category : Konkursy

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejsze miejsca w Bieżanowie” skierowany był do uczniów klas 0-III naszej szkoły. Prace na konkurs można było składać w terminie od 1 X-30 X 2011r. Fotografie mogły być kolorowe, czarno-białe i w sepii, wykonane zarówno w poziomie jak i  w pionie .

Na fotografiach znalazły się takie obiekty jak: Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Nowym Bieżanowie, Kościół Parafialny Narodzenia NMP w Bieżanowie Starym, Stara Plebania przy Kościele Parafialnym Narodzenia NMP w Bieżanowie Starym, Pomnik pod Orłem w Bieżanowie Starym, Kapliczka św. Floriana (przy skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Korepty), Dwór Czeczów oraz malownicze elementy przyrody Bieżanowa w jesiennej tonacji.

Jury w składzie: Pani mgr Katarzyna Kerep i Pani mgr Marta Biernat – nagrodziło 6 autorów zdjęć.

I miejsce uzyskała Oliwia Szewczyk z klasy I „b”

Na II miejscu uplasowali się: Adrian Wołek z klasy I „a” oraz Amelia Madej z klasy I „c”

III miejsca zdobyli: Dominik Matanyj z klasy II „b” oraz Jakub Groblicki z klasy I „a”

Wyróżniono natomiast Natalię Śliwiak z klasy I „a”.

A oto nagrodzone prace:

 Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w konkursie i gratulują udanych zdjęć !

                                                                                                                               K. Ptak


Archiwa