• -

PIASTÓWNY NA TRONACH EUROPY

Category : Aktualności

Najnowsza książka pani Barbary Faron.

Dzieje władców zawsze budzą ciekawość. Zachęcam Wszystkich do przeczytania najnowszej książki pt „Piastówny na tronach Europyautorstwa pani Barbary Faron, nauczyciela naszej szkoły, pisarki i miłośniczki historii. Książka ukazała się 8 marcanakładem Wydawnictwa Astra. Warto sięgnąć po tę lekturę, aby dowiedzieć się, jaką rolę odegrały córki i siostry Piastów w polityce swych ojców i braci, jaki miały wpływ na losy państwa polskiego i Europy. Nie wszyscy wiedzą, że Piastówna była cesarzową Hiszpanii, inne zasiadały na tronach europejskich, wychowywały przyszłych władców, a ich małżeństwa były gwarancją sojuszy z dynastiami średniowiecznej Europy. Życzę miłej lektury. Książkę można zakupić w księgarniach sieci Empik. Koleżance gratuluję i życzę sukcesów w pracy nad kolejną książką.

Lidia Salawa


Archiwa