• -

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH – 1 KWIETNIA 2019

Category : Aktualności

To nie Prima Aprilis! W końcu udało się i przełożony wyjazd integracyjny z dnia 12 listopada 2018 roku doszedł do skutku.

Cztery pierwsze klasy zawitały do „Zaczarowanego Wzgórza” w Czasławiu. Zostaliśmy tam wszyscy powitani i ugoszczeni pysznymi muffinkami przez naszą wspaniałą p. Agnieszkę Gil i jej współpracowników.

Każda klasa uczestniczyła w wielu różnych formach zabawy i czynnego wypoczynku. Dzieci zwiedzały mini zoo, doiły krowę, jeździły na koniach. Był survival w wąwozie i zajęcia plastyczne. Mieliśmy również możliwość poznawania tradycji związanych z Wielkanocą.

Atrakcje i ciekawe propozycje sprawiły, że nikt się nie nudził i każdy znalazł coś dla siebie. Na dodatek dopisała nam piękna pogoda. Mogliśmy podziwiać wiosenne kwiaty- zawilce w lesie, poznać zwierzęta hodowane w gospodarstwie wiejskim, poskakać na trampolinie i wspólnie spędzić czas.

Zdjęcia pokazują ile atrakcji zapewnił nam ten wyjazd. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Czas spędzony w Zaczarowanym Wzgórzu na długo zostanie w naszej pamięci.

Opracowanie artykułu Renata Tylek- Bebej


Archiwa