• -

WIOSNA W KLASIE 1A

Category : Aktualności

Pierwszy dzień astronomicznej wiosny powitał nas piękna słoneczną pogodą. Właśnie wtedy zaplanowany był szkolny wiosenny pochód uczniów klas 0-3. Dzieci przygotowały razem z Rodzicami piękne kapelusze. Z wychowawcami wykonały kwiaty, które rozdawały przechodniom. Wiosenny korowód zawędrował na boisko szkoły przy ul. Weigla. Tam dzieci śpiewały piosenki o wiośnie i recytowały wiersz. Wszyscy świetnie się bawili, barwny pochód wzbudzał zainteresowanie i wywoływał uśmiech na twarzy zarówno dzieci jak i dorosłych. Panie w tym dniu prezentowały się również wiosennie.

Laureaci konkursu „Wielkanoc” w Dworze Czeczów

Uczniowie pod kierunkiem wychowawcy wykonali prace na konkurs plastyczny „Wielkanoc” organizowany przez Dwór Czeczów. Z płyt CD dostarczonych przez mamę Emilki powstały żółte kurczaczki. Praca dzieci została doceniona.

A oto lista laureatów z klasy 1a:

Marta K., Aleksy G., Aleksander Z., Karolina B.,  Milena W., Bartek S., Lena F., Borys H.

Maj przyniósł nam bzy.

Dzieci malowały piękne bukiety z bzów farbami plakatowymi. Pod kierunkiem wychowawczyni powstały piękne obrazy. Aż trudno uwierzyć, że autorami tych pięknych prac są pierwszoklasiści!

                                               Opracowanie artykułu:  Renata Tylek-Bebej


Archiwa