• -

WIZYTA KLAS DRUGICH W FABRYCE BANIEK

Category : Aktualności

W środę 21 grudnia 2011 roku klasy drugie wybrały się na wycieczkę do fabryki baniek. Podczas wizyty uczniowie zostali zapoznani z etapami powstawania bombek. Dowiedzieli się jak wygląda ręczne formowanie szkła, poznali tajemnice dekorowania (malowania, zdobienia brokatem). Punktem kulminacyjnym wycieczki były warsztaty plastyczne podczas, których drugoklasiści własnoręcznie ozdabiali  bombki. Powstały niepowtarzalne ozdoby choinkowe, które uczniowie zabrali do domu. Dodatkowa atrakcją był konkurs na najciekawszy projekt dekoracji na okrągłej bańce. Uczniowie klasy II a i II b podjęli się wykonania projektu przy użyciu rozmaitych technik plastycznych. Konkurs zostanie rozstrzygnięty dopiero 1.03.2012 roku. Wizytę w pracowni bombek ARMAR uważamy za interesującą i udaną.
Poniżej przedstawiam zdjęcia z wycieczki.


Marta Biernat
wychowawca klasy II b


Archiwa