• -

JASEŁKA DRUGOKLASISTÓW DLA RODZICÓW

Category : Aktualności

Przedstawienie jasełkowe, które przygotowały klasy drugie z pewnością przedstawiło istotę świąt Bożego Narodzenia. W dniu 19 grudnia 2011 roku występy młodych artystów podziwiali rodzice i rodzeństwo. Zaproszeni goście byli zachwyceni, a dzieci z siebie dumne. Nie bez powodu. Uczniowie pięknie recytowali swoje role, śpiewali pastorałki, tańczyli. Nad wszystkim czuwały wychowawczynie klas drugich-Marta Biernat i Katarzyna Kerep, które przygotowały artystów do tego występu. „Aktorzy” po przedstawieniu otrzymali gromkie brawa, rodzice nie szczędzili pochwał. Były drobne potknięcia, ale czego się nie wybacza własnym dzieciom. Mali wykonawcy swoja recytacją i śpiewem sprawili wszystkim zebranym na sali rodzicom, dziadkom, rodzeństwu ogromną radość. Jasełka udały się bezsprzecznie. Uśmiechy  i duma malowały się na twarzach publiczności. Występ jasełkowy w wykonaniu klas drugich to już tradycja, mam nadzieję, że będzie  podtrzymywana w kolejnych latach.

                                                                               Marta Biernat
wychowawca klasy II b


Archiwa