• -

JASEŁKA W KLASIE IA

Category : Aktualności

W środę 21.12 2011 rodzice uczniów klasy 1a przygotowali dzieciom klasową wigilię. Były słodkie ciasteczka, czekoladki, pierniczki i soczki dla dzieci przyniesione przez rodziców.

Pierwszoklasiści natomiast pod okiem wychowawczyni  Renaty Tylek przygotowali dla gości jasełka.  Wspaniały występ uczniów przeplatany był kolędami i pastorałkami. Uczniowie ubrani w piękne stroje recytowali wiersze i wprowadzili rodziców w świąteczny nastrój. Swoim występem uczniowie przybliżyli narodzenie Dzieciątka Jezus w Betlejem. Były piękne anioły, które zachwycały śpiewem i tańcem, pastuszkowie i królowie niosący dary, gwiazdeczki. Całość dopełniała bardzo ładna dekoracja na sali gimnastycznej.

Po występie były życzenia i  wspólne łamanie się opłatkiem. Świąteczny nastrój dopełniła choinka i kolędy na ekranie multimedialnym. Uczniowie pięknie się postarali i sprawili swoim najbliższym mnóstwo wrażeń, wzruszeń i przyjemności.

 

Opracowała Renata Tylek-wychowawca klasy 1a.

Zdjęcia wykonała p. Agnieszka Nawrot.


Archiwa