• -

JASEŁKA KLASY 3 B

Category : Aktualności

Tradycją naszej szkoły stały się jasełka. W tym roku dla młodszych uczniów przygotowała klasa 3 b.

Wieczorem 19 grudnia w sali balowej naszego zabytkowego Dworu Czeczów wystąpiliśmy przed Rodzicami, a następnego dnia przed młodszymi kolegami. Piękne stroje przygotowane przez Rodziców, wspaniała gra aktorów oraz wzruszający śpiew kolęd i pastorałek wprowadził nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.  Były również życzenia i  pierniczek samodzielnie udekorowany przez dzieci dla każdego nauczyciela oraz Rodzica.

             Występ bardzo się podobał o czym świadczą słowa uznania Pana Dyrektora oraz nauczycieli. Zostaliśmy również poproszeni, by jasełka pokazać staruszkom z Miejskiego Centrum Opieki w Krakowie mieszczącego się przy ulicy Wielickiej, co uczynimy z wielką radością.

                                                                                              Wychowawca Ewa Miłaszewska


Archiwa