• -

KOCHAMY NASZE BABCIE I NASZYCH DZIADKÓW – DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W KLASIE 2A

Category : Aktualności

W środę 22 stycznia do naszej klasy przybyli cudowni goście-nasi kochani Dziadkowie i Babcie. My przystroiliśmy salę własnoręcznie wykonanymi kwiatami oraz portretami Dziadków i Babć. Przygotowaliśmy w dniu Ich święta występ artystyczny składający się z dwóch części.

Najpierw pokazaliśmy przygotowane w grudniu przedstawienie jasełkowe. Następnie recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki dla naszych najbliższych. Każdy starannie przygotował się do występu. Daliśmy z siebie wszystko!

Na zakończenie złożyliśmy Babciom i Dziadkom życzenia, podarowaliśmy samodzielnie wykonane laurki i świeczniki. Nasi rodzice upiekli pyszne ciasta, zakupili napoje, zadbali o przygotowanie poczęstunku i pysznej kawy. Bardzo im  za to dziękujemy!

Występ dostarczył naszym najbliższym dużo radości. Na twarzach malował się uśmiech, a czasami pojawiały się łzy wzruszenia. Przedstawienie bardzo się podobało. Wspólnie spędziliśmy miłe chwile i mogliśmy zaprezentować nasze umiejętności aktorskie, recytatorskie, muzyczne i plastyczne.

                                                                                         Wychowawca Renata Tylek-Bebej


Archiwa