• -

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE I A

Category : Aktualności

Uczniowie razem z wychowawczynią zaprosili swoich kochanych dziadków na swój występ z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbył się w naszej szkole w samo południe 20 stycznia 2012 roku. Licznie zgromadzeni goście zasiedli w pięknie udekorowanej sali i podziwiali popisy swoich wnucząt. Czekały na nich wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu dzieci. Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia, a po każdej prezentacji były brawa. Dzieci wspaniale się spisały, bo przecież babcie i dziadkowie to najlepsza publiczność!!!
Po występie goście zostali zaproszeni do klasy. Tam dzieci złożyły życzenia i wręczyły dziadziusiom i babciom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.
Oczywiście na wysokości zadania stanęły również mamy oraz babcie, które przygotowały słodki poczęstunek.
Wszyscy byli radośni i zadowoleni !!!


Opracowała Renata Tylek
Zdjęcia wykonała p. Jadwiga Michalik


Archiwa