• -

ŚWIETO BABCI I DZIADKA W KLASIE I B

Category : Aktualności

20 stycznia późnym popołudniem, uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią zaprosili do Dworu Czeczów dostojnych gości Babcie i Dziadków. Sala balowa była pięknie udekorowana, a blask świateł wprowadził wszystkich w podniosły i radosny nastrój. W wygodnych fotelach zasiedli dziadkowie i rodzice.

Dzieci powitały licznie zgromadzonych gości, a potem każde recytowało swoje, oryginalnie przygotowane podziękowania. Dziękowali za miłość, troskę, opiekę, wspólnie spędzone chwile na wycieczkach i zabawach oraz pyszne obiadki. Po czym bezpośrednio podchodziły z własnoręcznie wykonanymi laurkami całując w policzek babcię i dziadka.

Następnie zaprosiły na przedstawienie jasełkowe.

                  Nie zabrakło wzruszeń i gromkich braw po kolędach i pastorałkach w wykonaniu aniołków, Józefa i pastuszków. Wszystkie dzieci wspaniale się zaprezentowały, swoim występem i kulturalnym zachowaniem okazali Babciom i Dziadziusiom wdzięczność i szacunek.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na smaczne ciasta.

Bardzo dziękuję dzieciom oraz Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku, a także Pani kierownik Magdalenie Piędel i obsłudze za zawsze otwarte serce i nieocenioną pomoc.

Wszystkim Dziadkom życzę jeszcze raz zdrowia, miłości i wielu radości.

                                                                                                                   Ewa Miłaszewska

                                                                                                                   wychowawca klasy I b


Archiwa