• -

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE II A i II B

Category : Aktualności

W dniu 23 stycznia 2012 roku  miała miejsce klasowa uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Był to jeden z najbardziej rodzinnych dni w naszej szkole, raz ze względu na zaproszonych gości, a dwa na dostojne miejsce, w którym się odbyło – Dwór Czeczów (za co jesteśmy ogromnie wdzięczni pani kierownik Magdalenie Piędel). Do obchodów tego święta uczniowie klas drugich przygotowywali się cały miesiąc. Z tej okazji dzieci zaprezentowały program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Marty Biernat i Katarzyny Kerep. Uczniowie mogli pochwalić się umiejętnościami aktorskimi w przygotowanym spektaklu. Treść recytowanych wierszy i piosenek była prezentowana tak pięknie, że niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Dziadkowie nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Po zakończonym programie artystycznym dzieci złożyły życzenia i wręczyły przygotowane własnoręcznie upominki – drzewka miłości i serduszka z masy solnej. Wywołały one wiele uśmiechu. Na zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych rodziców, za co im serdecznie dziękujemy. Myślę, że wszyscy na długo zapamiętają ten wieczór pełen miłych wrażeń.

Mamy nadzieję, że Kochani Dziadziusiowie odwiedzą nas znowu za rok!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa