• -

ŚWIĘTO RODZINY W DWORZE CZECZÓW

Category : Aktualności

28 maja 2012r.nasze klasy ,czyli IIA i IIB spotkały się z naszymi kochanymi rodzicami na uroczystości specjalnie przez nas przygotowanej.

Rozpoczęliśmy przedstawieniem „Kochamy Naszych Rodziców”, w pięknej scenerii sali balowej. Na wielkiej scenie prezentowaliśmy swoje wierszyki i piosenki. Widownia nagradzała nas gromkimi brawami. Następnie w takt piosenki „Cudownych rodziców mam” zaczęliśmy składać życzenia i wręczaliśmy prezenty własnoręcznie wykonane.

Wszyscy byliśmy bardzo wzruszeni i w serdecznej atmosferze przeszliśmy do sali, gdzie czekał na naszych kochanych gości słodki poczęstunek. Wszystkim bardzo smakowały nasze andruty przekładane pyszną czekoladą. Rodzice nie dowierzali, że jesteśmy tak wspaniałymi kucharzami.

Byliśmy bardzo szczęśliwi i sami zajadaliśmy się ciastkami ze smakiem. Impreza była bardzo udana, więc w wesołych nastrojach wróciliśmy do domów.

klasa II a z wychowawcą

 Katarzyną Kerep


Archiwa