• -

KONKURS: „NAJPIĘKNIEJSZY ZESZYT” – ROZSTRZYGNIĘTY

Category : Konkursy

Mały Samorząd był organizatorem konkursu „Najpiękniejszy zeszyt ” dla uczniów klas I – III, który trwał od grudnia do końca maja 2012 roku. Głównym celem tego konkursu było zachęcenie uczniów do prowadzenia swoich zeszytów starannie i estetycznie oraz dbanie o kształtne pismo. Spośród 21 zeszytów, które zostały wybrane przez wychowawców klas i przekazane opiekunowi MS , okazało się , że najpiękniejsze zeszyty prowadzą  następujące uczennice :

AMELKA MADEJ  kl. I c  ( wychowawca Barbara Pacura )

NATALKA SZYMAŃSKA  kl. II a ( wychowawca Katarzyna Kerep )

MARTYNKA SIKORA  kl. III b  ( wychowawca Jadwiga Puto )

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy , aby w przyszłym roku prowadziły swoje zeszyty równie pięknie i starannie.

Rozdanie nagród odbędzie się na apelu wychowawczym w ostatnim tygodniu czerwca.

             Opiekun Małego Samorządu : Jadwiga Puto


Archiwa