• -

„CUDOWNYCH RODZICÓW MAM”

Category : Aktualności

28 MAJA W  NASZEJ SZKOLE RODZICE DZIECI Z ODDZIAŁU ZEROWEGO OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO. NAJMŁODSI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY PRZYGOTOWALI PROGRAM SŁOWNO- MUZYCZNY DLA  KOCHANYCH MAM I DROGICH TATUSIÓW.GOŚCIE LICZNIE ZEBRANI NA SALI GIMNASTYCZNEJ Z UWAGĄ PODZIWIALI ZDOLNOŚCI RECYTATORSKIE, WOKALNE I AKTORSKIE SWOICH DZIECI. WYSTĘP ZOSTAŁ NAGRODZONY GROMKIMI BRAWAMI. WIELKĄ RADOŚĆ SPRAWIŁ RODZICOM  KONKURS NA ODNALEZIENIE  SWOJEGO PORTRETU SPOŚRÓD WIELU PRAC. PUBLICZNOŚĆ MIAŁA NIE LADA ORZECH DO ZGRYZIENIA ODNAJDUJĄC SWOJE PODOBIZNY. DZIECIĘCA WYOBRAŹNIA  WYMALOWAŁA  UŚMIECH NA TWARZACH WSZYSTKICH  RODZICÓW. WZRUSZAJĄCYM MOMENTEM BYŁO WRĘCZENIE PRZEZ DZIECI PRZYGOTOWANYCH UPOMINKÓW. UROCZYSTOŚĆ ZOSTAŁA UWIEŃCZONA SŁODKIM POCZĘSTUNKIEM.

 OPRACOWAŁA: Magdalena Zadwórna


Archiwa