• -

DZIEŃ RODZINY W KLASIE I B

Category : Aktualności

W popołudniowy poniedziałek 4 czerwca 2012 roku odbył się w naszej szkole uroczysty Dzień Rodziny.

Dzieci przybyły wraz ze swoimi rodzicami, odświętnie ubrani i z uśmiechem na twarzach. Mali aktorzy przygotowali montaż słowno – muzyczny. Mieli możliwość podziękować swoim rodzicom za miłość, troskę i opiekę, jak również przeprosić za swoje przewinienia. W sposób humorystyczny dzieci podziękowały swoim tatusiom za pyszne obiadki, reperację urządzeń i pomieszczeń, ale również zwróciły uwagę na bardzo zapracowanych i często nieobecnych w domu.

Piękne recytacje i śpiew przygotowanych piosenek  sprawił wzruszenie wśród rodziców. Miłym momentem było złożenie życzeń i wręczenie własnoręcznie wykonanych bukietów kwiatów dla mam i laurek dla tatusiów. Dopełnieniem wspaniałej uroczystości był słodki poczęstunek dla rodziców i dzieci, przygotowany przez nasze mamy:  panią Popowską, Sopel, Szewczyk, Krzak, Ludwikowską, Donatowicz, Frysiak.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za tak liczne przybycie, przygotowanie dzieci i poczęstunek oraz mile spędzony czas.

Opracowała Ewa Miłaszewska


Archiwa