• -

DRUGOKLASIŚCI Z WIZYTĄ W KINIE

Category : Aktualności

Uczniowie klas drugich wybrali się do CINEMA CITY GALERIA KAZIMIERZ na film „Goryl Śnieżek w Barcelonie”. Zaopatrzeni w popcorn, chipsy i napoje rozpoczęli seans. Bohaterem filmu był goryl Śnieżek, który jest albinosem. Cieszył się on dużą popularnością wśród dzieci odwiedzających ZOO w Barcelonie. Jego ubarwienie, a także sympatia ludzi sprawiają, że zostaje odrzucony przez inne zwierzęta. Wyjątkiem była czerwona panda, która stała się wiernym towarzyszem goryla. Przeżywają mnóstwo przygód, które bardzo ich do siebie zbliżają. Odkrywają czym jest poczucie własnej wartości, oryginalność i przyjaźń. Mam nadzieję, że drugoklasiści wyciągną z filmu morał, iż należy akceptować samego siebie!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa