• -

ODDZIAŁ „0” I KL. I NA „RANCHO – PASJA”

Category : Aktualności

W dniu 18.06.2012  dzieci z oddziału zerowego wraz z klasą I udały się na wycieczkę na „Rancho – Pasja” w Brzesku. Położenie tego miejsca oraz ilość atrakcji sprawiły, że dzieci czuły się tam jak w raju. Ścianka wspinaczkowa, quady, jazda konna, suchy basen z piłeczkami, walki rycerskie, dmuchańce, wesołe miasteczko, tor łuczniczy, siatkówka, pole namiotowe, grille ogniska, koncerty, gry i zabawy, bar i wiele więcej. Dzieci wspaniale bawiły wykorzystując aktywnie każdą minutę spędzonego tam czasu.. Najwspanialszą atrakcję stanowiła przejażdżka na koniach. Gdy rozbawionym uczestnikom zaczął dokuczać głód, każdy otrzymał pyszną kiełbaskę z grilla. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości, wszyscy doskonale się bawili i żal im było opuszczać to miejsce.

Opracowała: Magdalena Zadwórna


Archiwa