• -

ODBIERAMY NAGRODĘ ZA ZDOBYCIE DRUGIEGO MIEJSCA W KONKURSIE „EKODZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

W dniu 20 czerwca w hotelu „Aspel” w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Ekodzieci zbierają elektrośmieci”, w którym uczestniczyły Szkoły Podstawowe z województwa małopolskiego.

W I edycji konkursu po zaciętej dogrywce i doliczeniu dodatkowych kilogramów nasza szkoła zdobyła drugie miejsce, które zostało nagrodzone projektorem LCD firmy Panasonic oraz pendrive’m.  Do uczestnictwa w gali i odbioru nagród zostali wytypowani uczniowie klasy 1a – Aleksandra Woźniak i Nikola Dąbrowska wraz wychowawczynią Renatą Tylek.

W KONKURSIE:

I miejsce – zajęła Szkoła Podstawowa im. Armii Wojska Polskiego w Zabierzowie –> 3885kg

II miejsce – zajęła Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej – Curie  w Krakowie -> 3365kg

III miejsce – zajęła Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 151 w   Krakowie ->2190kg

 Fotogaleria z Uroczystości wręczenia nagród znajduje się na stronie http://www.tomad.com.pl/

Opracowanie artykułu: Renata Tylek


Archiwa