• -

DZIEŃ RODZINY W KLASIE 1A

Category : Aktualności

W dniu 20 czerwca uczniowie klasy 1a zaprezentowali program artystyczny, który przygotowali pod kierunkiem wychowawczyni dla  swoich Rodziców z okazji ich święta.  Podczas występu mali artyści pokazali swoje umiejętności zarówno recytatorskie jak i aktorskie.  Uczniowie recytowali wiersze, niektóre napisane przez nich samych.  Z wielkim zapałem i entuzjazmem zaśpiewane zostały dedykowane rodzicom piosenki. Całość występu dopełniły tańce „Szot” i „Czekolada”, które wzbudziły duże emocje i  wprawiły w zachwyt.  Na zakończenie były życzenia i piękne upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Na twarzach rodziców malowała się radość i wzruszenie. Byli dumni ze swoich pociech i zachwyceni ich dokonaniami. W nagrodę przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek.

 Opracowanie artykułu Renata Tylek


Archiwa