• -

I PODGÓRSKA GRA TERENOWA

Category : Aktualności

Uczniowie klas drugich wzięli udział w I Podgórskiej Grze Terenowej, której organizatorem był Dom Kultury PODGÓRZE. Poprzez zabawę drugoklasiści poznali najpiękniejsze miejsca starego Podgórza czyli Kościół św. Józefa, Kościół św. Benedykta, Park im. Bednarskiego, Fort św. Benedykta, Rynek Podgórski, Magistrat (m.in. salę im. Maryewskiego).Poprzez udział w grze terenowej uczniowie poznali wybitne postacie związane z dzielnicą: Wojciecha Bednarskiego, porucznika Stawarza, króla Kraka, mistrza Twardowskiego i Franciszka Maryewskiego. Gra terenowa przeznaczona była dla całych klas i dostosowana do różnego wieku uczestników. W kategorii klas I-III uczniowie klasy II a i II b zdobyli ex aequo III miejsce i przywieźli do szkoły dwa puchary i dyplomy. Na koniec rywalizacji wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników.

Poniżej zdjęcia wykonane w czasie gry terenowej.

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa