• -

ZABAWA, ZABAWA, ZABAWA…

Category : Aktualności

W ostatnim tygodniu roku szkolnego na uczniów klasy Ia, II a, II b czekała super zabawa. Dzięki rodzicom Filipa państwu Jolancie i Waldemarowi Gastołom przed naszą szkołą powstało mini wesołe miasteczko. Dzieci mogły skakać na trampolinie, zjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni, kręcić się na żyroskopie. Pani Jolanta Gastoł i Jolanta Wincencik malowały twarze – pojawiły się więc zwierzęta i barwy kibiców. Pan Mieczysław Gastoł – nasz „słodziutki” dziadziuś rozdawał chętnym watę cukrową, kolejka do Niego nie miała końca. To już drugi raz, kiedy mogliśmy korzystać z takich atrakcji. Mamy nadzieję, że nie ostatni. W imieniu dzieciaków i pań, które zostały obdarowane watą cukrową BARDZO DZIĘKUJEMY państwu Gastołom, p. Wincencik, p. Gastołowi oraz tatusiom, którzy pomogli rozłożyć zabawki pp. Dąbrowskiemu i Helizanowiczowi. Pieniądze, które wpłacili pierwszoklasiści za zgodą właścicieli zabawek zostały przeznaczone na zakup antyram.

Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa