• -

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIECI „EURO W BIEŻANOWIE”

Category : Aktualności

W dniu 19 września 2012 r. w Dniu Piłkarza miał miejsce finał turnieju piłki nożnej „EURO w Bieżanowie”. Turniej piłkarski bieżanowskich dzieci zorganizował  Zarząd Klubu Sportowego BIEŻANOWIANKA. Młodych piłkarzy podzielono na dwie kategorie wiekowe: 7-9 lat i 10-12 lat. W finale wzięli udział uczniowie z następujących szkół: SP 111, SP 124 i SP 157.

W kategorii klas młodszych końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce SP 124

II miejsce SP 157

III miejsce SP 111

 Naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Bochenek, Grzegorz Mróz, Jakub Grochal, Kasper Burkat, Igor Styś, Kacper Podsiadło, Patryk Jędrzejczyk, Kajetan Szot, Oliwia Dąbrowska, Filip Gastoł, Adrian Wincencik, Kacper Chachlowski. Nie zabrakło wiernych kibiców, byli nimi  uczniowie klas trzecich, mamusie, babcie i dziadkowie. Na cenne uwagi młodzi piłkarze mogli liczyć od dziadka i taty Oliwki, za co im bardzo dziękuję. Do szkoły przynieśliśmy puchar, piłkę nożną i 12 złotych medali!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa