Zestawienie sukcesów uczniów klas I-III

Nazwa i rodzaj konkursu Organizator L. uczestników Osiągnięcia
Klasa I a – p. R.T.
Konkurs recytatorski „Jan Paweł II…” D.K. Eden 6 III miejsce- J.M.
Konkurs plastyczny „Ocalić od zapomnienia” Dwór Czeczów 12 Wyróżnienia: Z.O., D.P., M.G., D.K., M.P.
Konkurs plastyczny „Barwy wiosny” Dwór Czeczów 14 Wyróżnienie- W.K.
Konkurs plastyczny „Świat w kolorach tęczy” SP nr 117 11 III miejsce- S.D.
Międzyszkolny konkurs wiedzy „ Jan Paweł II…” SP nr 124 4 I miejsce- M.G.
Konkurs muzyczny „Śpiewać każdy może” SP nr 117 1 Wyróżnienie- D.P.
Klasa I b- p. B.P.
„Wiersze dla Ojca Świętego i o Ojcu Świętym” D.K. Eden 6 II miejsce- W.G.III miejsce- Z.J.
„Wielkanocny festiwal tradycji i obrzędu” Kraków 2009 Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży 15 Wyróżnienie- Z.J.
„Barwy wiosny” Dwór Czeczów 2 I miejsce- K.D.III miejsce- K.D.
Konkurs muzyczny „Śpiewać każdy może” SP nr 117 5 III miejsce- N.B., W.G., K.D., J.N., K.D
Klasa II a- p. E.M.
VI Krakowski konkurs recytatorski Podgórski Dom Kultury 1 Wyróżnienie- F.M. ( W dzielnicy)
Konkurs plastyczny „Ocalić od zapomnienia” Dwór Czeczów 7 Laureaci: A.W., O.W.
„ Barwy wiosny” Dwór Czeczów 8 Laureaci: O.K., A.W., O.W., J.W., K.S., F.M.
Konkurs wiedzy „Jan Paweł II” SP nr 124 1 I miejsce- O.W.
Konkurs plastyczny- kartka Wielkanocna D.K. Podgórze 3 Wyróżnienie- O.K.
„Wiersze dla Ojca Świętego i o Ojcu Świętym” D.K. Eden 5 II miejsce- O.W.Wyróżnienie- A.W.
Klasa II b- p. K.K.
Turniej piłki nożnej „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” „Tymbark” 1 I miejsce- J.S.
Klasa II c- p. M.B.
VI Krakowski konkurs recytatorski Podgórski Dom Kultury 2 I miejsce- Z.G.Wyróżnienie- A.Ż.
Konkurs plastyczny „Ocalić od zapomnienia” Dwór Czeczów 10 Laureaci- M.S., P.S., S.M., A.Ż., W.K.
Konkurs plastyczno-literacki „Zaczytana zakładka” D.K. ul. Na Wrzosach 1 Wyróżnienie- Z.G.
„Wiersze dla Ojca Świętego i o Ojcu Świętym” D.K. Eden 2 I miejsce- Z.G.
Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Niezwykłe przygody Calineczki” Teatr „ Groteska” 10 Wyróżnienie- M.S.
„Barwy wiosny” Dwór Czeczów 8 Laureaci- M.P., P.S., K.Z., W.K.
Turniej piłki nożnej „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” „Tymbark” 1 I miejsce- K.N.
Konkurs plastyczny „Świat w kolorach tęczy” SP nr 117 10 Wyróżnienie- J.M.
Konkurs plastyczny „Jan Paweł II” SP nr 43 3 Wyróżnienie- A.R.
Konkurs plastyczny „ Pojazd strażacki” Krakowska Straż Pożarna 1 I miejsce- S.M.
Klasa III a- p. K.P.
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangurek” Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 4 Wyróżnienie- P.O.
Szkolny konkurs „Baśnie Andersena” p. Krystyna Piszczek 10 I miejsce- K.G.
Klasa III b –p. J.P.
Konkurs recytatorski „Poezja o Ojcu Świętym” D.K. Eden 5 II miejsce- A.L.
Konkurs plastyczny „Ocalić od zapomnienia” Dwór Czeczów 12 Laureaci- A.L.
Międzyszkolny konkurs wiedzowy „ Jan Paweł II bliski sercu każdemu dziecku” SP nr 124 10 I miejsce- P.K.
Konkurs biblioteczny „ Czy znasz baśnie H. Ch. Andersena?” – dla klas III SP nr 124 10 I miejsce- O.B., K.P.II miejsce- A.L.III miejsce- O.D.Wyróżnienie- O.K.
Konkurs plastyczny na najpiękniejszą palmę Wielkanocną Muzeum Etnograficzno- fizyczne Wykonano 2 palmy grupowo Dyplom w podziękowaniu za udział- O.B.
Zawody pływackie klas 3 o mistrzostwo KSOS i AWF KSOS 2 I miejsce- O.B.(20m) i II miejsce (20m kraulem na plecach)
Turniej piłki nożnej „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” „Tymbark” 1 II miejsce- K.G. (reprezentant kl. III b i SP 124)