• -

DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ SZKOLE

Category : Aktualności

W poniedziałek 15 października klasa 2a miała zaszczyt złożyć życzenia Dyrekcji i Nauczycielom z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Renaty Tylek przygotowali występ, na który składały się wiersze i piosenki. Dzieci złożyły życzenia Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu oraz wręczyły własnoręcznie wykonane drobne upominki. Wkład pracy, zaangażowanie oraz prezentacja każdego ucznia z klasy 2a na apelu to wspaniały prezent jaki mógł otrzymać nauczyciel w tym dniu!!!

Oto podziękowanie od każdego zwykłego dziecka,

które uczyłeś- choć dla Ciebie nikt z nas nie był zwyczajny.

Mówiłeś, że każdy z nas jest wyjątkowy,

że od początku świata nie istniał nikt taki

jak każdy z nas.

Uczyłeś, że każdy człowiek jest niezbędną częścią dzieła stworzenia-

grudką złota, błyskiem purpury, blaskiem pawich piór,

łagodnością zieleni. Przypominałeś, że powinniśmy być dumni z siebie.

I jesteśmy.

Przez świat idziemy pewniejszym krokiem.

A wszystko to dzięki Tobie.

Pam Brown

 

Uczniowie klasy 2a oraz wychowawczyni Renata Tylek


Archiwa