• -

„PODZIWIAMY UROKI JESIENI” – PLENER MALARSKI

Category : Aktualności

Dwór Czeczów zaprosił nas w swoje gościnne progi i zaproponował udział w plenerze malarskim, który odbywał się pod hasłem „Odkrywamy uroki jesieni”. Zabraliśmy kartki, przybory do szkicowania i rysowania, podkładki. Liczyliśmy na dobrą pogodę i piękna polska jesień nas nie zawiodła. Pod kierunkiem plastyka pani Lucji zabraliśmy się do pracy. Powstały szkice drzew, których nie brakuje w parku wokół Dworu Czeczów. Musieliśmy zapamiętać kolorystykę otoczenia, gdyż malowanie i kolorowanie odbyło się już poza plenerem. Organizatorom tak spodobały się nasze prace plastyczne, że postanowili nagrodzić aż 22 trzecioklasistów naszej szkoły!!! Laureatami zostali: Kacper Podsiadło, Izabela Dyduła, Jakub Grochal, Grzegorz Mróz, Julia Bulman, Dawid Gajda, Michał Słomak, Jakub Radzik, Maciej Banach, Kasper Burkat, Jan Łopuch, Ania Mroczkowska, Natalia Szymańska, Błażej Wysowski, Igor Styś, Wojtek Kozioł, Gabriela Helizanowicz, Filip Gastoł, Klara Weichönig, Dominik Matanyj, Zuzanna Psyk, Ola Brozenbach. Wymienieni powyżej to uczniowie klasy III a i III b. Rozdanie nagród poprzedził spektakl „Na zamku króla Leopolda” w wykonaniu Teatru  Agaty Jędrysiak.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa