• -

KONKURS KUKIEŁEK, PACYNEK, LALEK „WIEDŹMY I WIEDŹMINKI”

Category : Konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego przy ul. Beskidzkiej w Krakowie zaprosił dzieci z klas I-III do udziału w konkursie plastycznym „Wiedźmy i wiedźminki”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie kukiełek, pacynek, lalek przedstawiających strachy, wiedźmy, złe i dobre duchy. Mogły być wykonane z różnorodnych materiałów (słomy, tkaniny, gałęzi itp.). Jury brało pod uwagę: poziom artystyczny nadesłanych prac, inwencję i pomysłowość w wykonaniu prac, różnorodność użytych materiałów.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów naszej szkoły:

 

Nazwisko i imię ucznia

Miejsce

Klasa

Opiekun

Kania Julia

nagroda

II a

Tylek Renata

Szewczyk Oliwia

nagroda

II b

Miłaszewska Ewa

Szymczyk Tomasz

nagroda

III a

Kerep Katarzyna

Gastoł Filip

nagroda

III b

Biernat Marta

Matanyj Dominik

nagroda

III b

Biernat Marta

Duda Dawid

wyróżnienie

II a

Tylek Renata

Dąbrowska Nikola

wyróżnienie

II a

Tylek Renata

Frysiak Oliwia

wyróżnienie

II b

Miłaszewska Ewa

 Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat,

wychowawca klasy III b


Archiwa