• -

KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ”

Category : Konkursy

Dwór Czeczów zaprosił uczniów klas 0-III do udziału w konkursie plastycznym „Jesień”. Przygotowane na konkurs prace cechowała różnorodność zastosowanych technik plastycznych i ciekawych pomysłów. Najczęściej spotykanymi technikami  były: rysunek, malarstwo, wydzieranka, wyklejanka, kolaż. Podczas wykonywania prac użyto materiałów przyrodniczych, plasteliny, bibuły. Powstały ceramiczne panie Jesień do stworzenia, których wykorzystano nasiona różnych roślin. Blisko 60 osób z naszej szkoły zostało laureatami tego konkursu. Uczniowie, których prace wyróżniono otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Uroczysty finał konkursu  poprzedził spektakl teatralny.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów tego konkursu plastycznego.

Uczniowie klasy „O” prace przygotowali pod opieką wychowawcy Magdaleny Zadwórny: Natalia Wincencik, Maria Czopko Sikora, Maria Markowska, Joanna Mikuła, Maja Czukaj, Julia Janaszak, Maciej Jakosz, Maria Banach, Daria Garbacz, Sandra Borowska, Kacper Lewiński, Kacper Wtorek, Julia Wadas.

Uczniowie klasy I a prace przygotowali pod opieką wychowawcy Jadwigi Puto: Wojciech Ptasznik, Weronika Batko, Marta Surlas, Łucja Bochenek, Aleksandra Czop.

Uczniowie klasy I b prace przygotowali pod opieką wychowawcy Katarzyny Ptak: Emma Paranyan, Wojciech Zając, Natalia Wadas, Maria Bochenek, Kamil Ślęczka, Kacper Pawlik, Kacper Kotara.

Uczniowie klasy II a prace przygotowali pod opieką wychowawcy Renaty Tylek: Kinga Lewińska, Franciszek Hajduk, Wiktor Nawrot, Antoni Sajnog, Gabriela Janik, Krystian Karasiński, Maria Lewińska.

Uczniowie klasy II b prace przygotowali pod opieką wychowawcy Ewy Miłaszewskiej: Jakub Basista, Oliwia Szewczyk.

Uczniowie klasy II c prace przygotowali pod opieką wychowawcy klasy Barbary Pacury: Patrycja Kocaj, Julia Żabicka, Jan Krupa, Kamila Kurek, Wiktoria Larysz, Julia Sotwin, Miłosz Żak.

Uczniowie klasy III a prace przygotowali pod opieką wychowawcy Katarzyny Kerep: Aleksandra Pieprzyk, Maja Trzebunia, Aleksandra Orczyk, Julia Bulman.

Uczniowie klasy III b prace przygotowali pod opieką wychowawcy Marty Biernat: Kamila Kowalska, Dominik Matanyj, Patryk Jędrzejczyk, Aleksandra Brozenbach, Filip Gastoł, Monika Nowak, Paulina Trzaska, Patrycja Pater, Oliwia Dąbrowska, Klara Weichönig, Adrian Wincencik, Przemysław Kapera, Zuzanna Psyk.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa