• -

DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z GRUPIE „0”

Category : Aktualności

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci. Babcie i Dziadkowie zajmują ważne miejsce w życiu każdego dziecka, dlatego nie można zapomnieć o ich święcie. W piątek 01.02.2013r. dzieci z oddziału zerowego chcąc podziękować ukochanym Babciom i Dziadkom zaprezentowały program słowno – muzyczny z okazji ich święta. Na zakończenie części artystycznej wszystkie dzieci zaśpiewały  „Sto lat” oraz wręczyły przygotowane upominki. Następnie dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków.

Wychowawca: Magdalena Zadwórna


Archiwa