• -

KONKURS PLASTYCZNY „DBAM O ZDROWIE KAŻDEGO DNIA”

Category : Konkursy

W imieniu dyrekcji Szpitala św. Rafała w Krakowie firma Scanmed Multimedis zaprosiła  uczniów krakowskich dzielnic: Piaski Nowe, Kurdwanów, Wola Duchacka, Prokocim i Bieżanów do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem osób biorących udział w konkursie było stworzenie pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką na temat dbania o zdrowie każdego dnia.  Uczniowie wykonali plastyczne dzieła promujące zdrowy styl życia. W większości były to prace wykonane pastelami. Na konkurs napłynęło 130 prac. Laureatami konkursu zostało dziesięcioro uczniów, z czego pięcioro to uczniowie naszej szkoły!!!

Oto lista nagrodzonych dzieci z naszej szkoły:

laureat Aleksandra Brozenbach z klasy III b, opiekun Marta Biernat

laureat Oliwia Dąbrowska z klasy III b, opiekun Marta Biernat

laureat Monika Nowak z klasy III b, opiekun Marta Biernat

laureat Jagoda Marzec z klasy III b, opiekun Marta Biernat

laureat Filip Gastoł z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Kamila Kowalska z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Natalia Carowicz z klasy I b, opiekun Jadwiga Puto

Marta Surlas z klasy I b, opiekun Jadwiga Puto

Jakub Radzik z klasy III a, opiekun Katarzyna Kerep

Kacper Ryś z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Szymon Gwizdowski z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Klara Weichönig z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Paulina Trzaska z klasy III b, opiekun Marta Biernat

Rozdanie nagród miało miejsce 1 lutego w galerii Szpitala św. Rafała w Krakowie przy ul. Bochenka 12.  Było ono połączone z wernisażem, na który zostali zaproszeni nagrodzeni wraz z rodzicami. W trakcie wernisażu uczniowie mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne nagrody ufundowane przez dyrekcję szpitala.

Konkurs był okazją do pożytecznego spędzenia czasu przez najmłodszych, a także przyczynił się do popularyzacji zdrowego stylu życia.

Tekst: Marta Biernat

Zdjęcia: Anna Jawor-Weichönig


Archiwa