• -

BAL KARNAWAŁOWY

Category : Aktualności

06.02.2013r. uczniowie klas 0-3 pożegnali ostatnie dni karnawału uczestnicząc w Balu Karnawałowym. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej na ul. Weigla. Dzieci jak co roku zachwyciły wyszukanymi strojami. Były damy dworu w pięknych balowych sukniach, księżniczki z baśni 1001 nocy, kot w butach, wróżki, piraci i piratki, kowboje i inne ciekawe postacie. Jednym słowem było bajkowo, barwnie i kolorowo.  Dzieci brały udział w  różnych konkursach m.in.: tańcu na gazecie, z balonem, z jajem strusia, w których musiały wykazywać się szybkością i sprytem. Każdy uczestnik za swoje osiągnięcia otrzymał nagrodę w postaci słodyczy. Bal był bardzo udany, wszystkie dzieci bawiły się znakomicie, na zakończenie wspólnej zabawy każda z klas wraz ze swoim wychowawcą w rytm muzyki zaprezentowała swoje stroje.

Opracowała: Magdalena Zadwórna


Archiwa