• -

NAJMŁODSZE KLASY W TEATRZE GROTESKA

Category : Aktualności

W środę 20.lutego 2013 roku klasa „0 ” pod opieką pani Magdaleny Zadwórnej i klasa I a z panią Jadwigą Puto wybrały się do Teatru Groteska w Krakowie na spektakl dla dzieci pt. ” Calineczka – niezwykłe przygody ” oparty  na podstawie baśni H. Ch. Andersena w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.
Jest to  piękna i wzruszająca baśń o maleńkiej dziewczynce – elfie, która przeżywa wiele ciekawych przygód, nim odkryje , czym jest prawdziwa miłość. Niezwykła uroda oraz szlachetne serce Calineczki
zjednują jej wiele przyjaciół, ale też nieraz wystawiają ja na niebezpieczeństwa . Czynione dobro powraca do niej zwielokrotnione. Pomysłowe techniki lalkowe, nowoczesna scenografia , wspaniała muzyka oraz kolorowe dekoracje przeniosły młodych widzów w przyjazny, bajkowy świat. Dzieciom  przedstawienie bardzo się podobało, aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Tekst i zdjęcia : Jadwiga Puto (wychowawca kl. I a )


Archiwa