• -

„KARTKA WIELKANOCNA DLA ŻOŁNIERZY WOJSK SPECJALNYCH PEŁNIĄCYCH SŁUŻBĘ W AFGANISTANIE” KONKURS PLASTYCZNY

Category : Konkursy

Klub Wojsk Specjalnych z Krakowa  przy ul. Praskiej 70 zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Kartka Wielkanocna dla żołnierzy Wojsk Specjalnych pełniących służbę w Afganistanie”, którego celem było zaprojektowanie i wykonanie kartki wielkanocnej dedykowanej Żołnierzom Wojsk Specjalnych, którzy czas świąt spędzili z dala od rodzinnego domu oraz propagowanie celebrowania Świąt Wielkanocnych. Powstały kartki wielkanocne w różnych technikach, ale wszystkie łączył jeden element czyli akcent wojskowy.  Komisja artystyczna wyłoniła laureatów tego konkursu, a są nimi:

I miejsce Aleksandra Brozenbach z klasy III b, opiekun Marta Biernat

III miejsce Andrzej Jakosz z klasy III b, opiekun Marta Biernat

III miejsce Julia Zając z klasy IV a, opiekun Monika Tarsa

wyróżnienie: Monika Nowak z klasy III b, opiekun Marta Biernat

wyróżnienie: Oliwia Dąbrowska z klasy III b, opiekun Marta Biernat

wyróżnienie: Karina Szewczyk z klasy IV a, opiekun Monika Tarsa.

Opracowanie: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa