• -

BEZPIECZNIE NA DRODZE

Category : Konkursy

Komenda Miejska Policji w Krakowie oraz Volvo zaprosiło uczniów klas III i IV szkół podstawowych z terenu miasta Krakowa do udziału w konkursie „Bezpiecznie na drodze” polegającym na stworzeniu przestrzennej makiety ruchu drogowego.  Tematem prac było przedstawienie prawidłowych sytuacji poruszania się w ruchu drogowym różnych użytkowników dróg. Celem konkursu była poprawa bezpieczeństwa na drogach, a także uświadomienie o zagrożeniach napotykanych w codziennym życiu. Nagrody i dyplomy za udział w konkursie otrzymali następujący uczniowie klasy III b: Filip Gastoł, Przemysław Kapera, Oliwia Dąbrowska, Kamila Kowalska, Jagoda Marzec, Aleksandra Brozenbach, Kacper Chachlowski, Dominik Matanyj, Patrycja Pater, Kajetan Szot, Michał Słomak, Adrian Wincencik, Monika Nowak, Klara Weichönig.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa