• -

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ŻUBR – POTĘGA NATURY”

Category : Konkursy

Dnia 18 maja 2013 r. w Zespole Szkół w Mirosławcu Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Żubr – potęga natury” dokonała oceny prac i wyłoniła laureatów konkursu.

Na konkurs wpłynęło ogółem 459 prac z 60 placówek oświatowych. Komisja Konkursowa oceniała prace, które zakwalifikowały się do konkursu, biorąc pod uwagę samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem ogłoszonego konkursu, oryginalność ujęcia tematu, pomysłowość, estetykę oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział uczniowie klasy 2a i 2b. Niestety nie zostali laureatami konkursu, ale Komisja Konkursowa zakwalifikowała prace dwóch uczennic z klasy 2a do wystawy pokonkursowej:

Nikoli Dąbrowskiej i Kingi Lewińskiej.

Jest to duże wyróżnienie, ponieważ był to konkurs ogólnopolski!!!

Praca Nikoli Dąbrowskiej

Praca Kingi Lewińskiej

Opracowanie artykułu Renata Tylek- wychowawca klasy 2a


Archiwa