• -

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „PRZYRODA W KOLORACH”

Category : Konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grunwaldzkiej w Krakowie zaprosił uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Przyroda w kolorach”. Interpretacja tematu była całkowicie dowolna, podobnie jak technika, inspiracją miał być świat owadów.

Komisja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach” przyznała  Grand Prix,  nagrody, wyróżnienia oraz kwalifikacje do wystawy.

Uroczysty finał odbył się  1 czerwca 2013 r. w Palmiarni „Victoria” Ogrodu  Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ulicy Mikołaja Kopernika 27.

W Palmiarni Victoria  miało miejsce otwarcie wystawy złożonej z prac uczestników, którzy zdobyli nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy III b Kamila Kowalska, która otrzymała kwalifikację do wystawy. Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa