• -

„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ” – PROGRAM EDUKACYJNY W KLASACH TRZECICH

Category : Aktualności

W maju  odbyły się w klasach trzecich zajęcia z zakresu realizacji programu edukacji antytytoniowej „Nie Pal Przy Mnie, Proszę”, którego celem było uświadomienie dzieciom, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia oraz uwrażliwienie ich na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związanego z biernym paleniem. Program obejmował pięć spotkań w każdej klasie, którego podsumowaniem był konkurs plastyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów. Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie plakatów, które mają dosłowny i mocny przekaz związany ze skutkami palenia tytoniu oraz jego wpływu na zdrowie dzieci  znajdujących się w towarzystwie  osób palących. Wystawę prac dzieci można zobaczyć na szkolnym korytarzu przy ulicy Sucharskiego.

Wyniki konkursu

  klasa IIIa

 

klasa IIIb

 

I miejsce Gabriela Helizanowicz Aleksandra Brozenbach

Adrian Wincencik

II miejsce Natalia Szymańska

Maciej Banach

Kamila Kowalska

Andrzej Jakosz

III miejsce Nikodem Bochenek Przemysław Kapera

Monika Nowak

Kajetan Szot i Filip

Gastoł

Wyróżnienia Anna Mroczkowska

Wiktoria Nalepka

Błażej Wysowski

Izabela Dyduła

Kasper Burkat

Szymon Gwizdowski

Klara Weichonig

Szymon Śniegoń

Wiktoria Pustelnik

                                                                                     Gratulujemy!

                                               Oprac. Brygida Grela i Marta Biernat


Archiwa