• -

DZIEŃ RODZINY W ODDZIALE ZEROWYM „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”

Category : Aktualności

Są dwa szczególne dni w roku w, których  Mama i Tato mają swoje święto. Z tej okazji dzieci z oddziału zerowego przygotowały program słowno- muzyczny, który zaprezentowały 10.06.2013 roku. Oprócz wierszy i piosenek zeróweczka przedstawiła bajkę pt. „ Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”- w wersji na wesoło. Rodzice zebrali się punktualnie na sali gimnastycznej, a mali artyści dali z siebie wszystko. Słowa pełne miłości płynące z recytowanych wierszy i wyśpiewanych piosenek wywołały łzy wzruszenia u rodziców, a żartobliwe dialogi zawarte w bajce sprawiły, iż uśmiech pojawił się na twarzach gości. Przedstawienie było bardzo udane, mali artyści otrzymali gromkie brawa od widowni, a chwilę później wręczyli rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Po występie nadszedł czas na słodki poczęstunek i dzielenie się wrażeniami. Rodzice byli bardzo dumni ze swoich dzieci, a  one wiedziały, że trud włożony w przygotowanie uroczystości był tego wart.

 Mali artyści z zerówki zaprezentowali również bajkę uczniom naszej szkoły. Klasy pierwsze i drugie obejrzały przedstawienie, a otrzymane od nich brawa były dla zeróweczki ogromną nagrodą. Występ dał wszystkim wiele radości  oraz pozwolił porównać treść bajki w formie pisanej z przedstawieniem teatralnym.

Opracowała: Magdalena Zadwórna


Archiwa