• -

KLASOWY DZIEŃ DZIECKA

Category : Aktualności

Dzięki życzliwości rodziców Filipa Gastoła z klasy III b trzecioklasiści już po raz trzeci mogli poszaleć na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie oraz zjeść watę cukrową i pomalować twarze. Uczniowie klasy III a i III b przez trzy godziny korzystali z rozłożonego na boisku szkolnym wesołego miasteczka. W tym roku kręceniem waty zajęła się mama Adriana pani Jolanta Wincencik. Nie zawiedli tatusiowie, którzy pomagali przy rozkładaniu i składaniu huśtawek. Dziękujemy tatusiom Ani Mroczkowskiej, Jaśka Łopucha (udostępnił również sprzęt grający) i Oli Brozenbach. Rodzice uczniów z klasy III a kupili wody mineralne, aby w ten upalny dzień się nie odwodnić i cukier, by klasowy Dzień Dziecka osłodzić.

W imieniu dzieci i własnym chce gorąco podziękować państwu Jolancie i Waldemarowi Gastoł za chęci i cierpliwość. Chciałoby się powiedzieć „do kolejnego roku”, ale… wszystko co dobre szybko się kończy i czas edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klas trzecich został ukończony. Życzę im wszystkiego dobrego w kolejnym etapie kształcenia, a sobie życzę takich zaangażowanych i oddanych rodziców. DZIĘKUJĘ!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa