• -

KLASY MŁODSZE NA SPARTAKIADZIE DZIELNICY XII

Category : Aktualności

Uczniowie klasy III a i III b wzięli udział w Spartakiadzie Dzielnicy XII, której jak co roku gospodarzem był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Noblistów Polskich przy ul. Żabiej w Krakowie. Uczestnikami sportowych rozrywek byli uczniowie klas I-III z terenu Dzielnicy XII. Wśród dziewięciu szkół, które wzięły udział w sportowych zmaganiach nasza szkoła zdobyła III miejsce w kategorii klas młodszych. Do szkoły przywieźliśmy puchar i dyplom. Trzecioklasiści w składzie: Anna Mroczkowska, Wiktoria Nalepka, Gabriela Helizanowicz, Kamila Kowalska, Oliwia Dąbrowska, Adrian Wincencik, Przemysław Kapera, Szymon Gwizdowski, Nikodem Szczepanik, Kasper Burkat brali udział w następujących konkurencjach: rzuty do kosza, tor przeszkód, bieg sprinterski, skoki dodawane i rzuty piłką lekarską czyli „Podaj cegłę”. Do zawodów przygotowały pp. Marta Biernat i Katarzyna Kerep, które również opiekowały się zawodnikami podczas spartakiady.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa