• -

II MIEJSCE UCZNIA NASZEJ SZKOŁY W KORESPONDENCYJNYCH ZAWODACH W PŁYWANIU KLAS DRUGICH !!!

Category : Aktualności

W miesiącu maju  na  pływalni  OSR Kurdwanów Nowy, AWF i pływalni KSOS odbyły się korespondencyjne zawody  klas II. Na lekcjach pływania w ostatnim tygodniu maja Instruktorzy dokonywali pomiaru czasu  uczniom  z klas II, którzy przepływali 20 metrów ( pływalnia w  KSOS). Start w zawodach odbywał się w trakcie zajęć lekcyjnych. W zawodach mógł startować każdy uczeń klasy II, który opanował technikę pływania stylem grzbietowym.

 Najlepiej zaprezentowali się z naszej szkoły uczniowie z klasy 2a.

Wśród chłopców:

2 miejsce Jakub Groblicki   19,44 s.

5 miejsce Wiktor Nawrot 20,44 s.

10 miejsce Igor Handzel 22,83

Wśród dziewczynek 14 miejsce zajęła Nikola Dąbrowska  uzyskując czas 24,68 s.

Dla młodych pływaków były  to pierwsze  zawody, w których rywalizowali o tytuł Mistrza  pływalni. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach można pogratulować opanowania techniki stylu grzbietowego i życzyć dalszych sukcesów .

Opracowanie artykułu Renata Tylek – wychowawca klasy 2a


Archiwa