• -

DZIEŃ RODZINY W 2A

Category : Aktualności

W dniu 17 czerwca w klasie 2a odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy I Taty. Zgromadzeni Rodzice byli świadkami wspaniałego programu artystycznego przygotowanego przez  dzieci wraz z wychowawczynią. Uczniowie wykonali też grupach dekorację- majową łąkę oraz portrety rodziców.

Wiersze dla Rodziców przeplatane były wzruszającymi i wesołymi piosenkami. Był taniec czarownic na miotłach  i taniec nowoczesny do utworu DJ Otzy „Hey baby”.

W przedstawieniu „ Bajka z życzeniami”, które było częścią programu artystycznego , a nawiązującego do Programu „Z książką za pan brat” realizowanego w naszej szkole wystąpił Czerwony Kapturek, Wilk, Calineczka, Jaś i Małgosia, czarownica, Złota rybka, wróżki, Królewna Snieżka i narrator. Dzieci miały piękne stroje, które przygotowali im Rodzice.

Wszyscy pięknie recytowali swoje role i wspaniale się zaprezentowali.  Na koniec przy dźwiękach piosenki „Cudownych Rodziców mam” dzieci wręczyły przygotowane samodzielnie upominki- kwiatki i laurki.Potem był poczęstunek przygotowany przez Rodziców dla swoich pociech.

Wszyscy świetnie się bawili!!! Na twarzach Rodziców i dzieci malowały się uśmiechy przeplatane słońcem, które w tym dniu mocno świeciło.

Opracowanie artykułu Renata Tylek- wychowawca klasy 2a


Archiwa